Johan Scott

Johan Scott
Johan Scott
Johan Scott
Johan Scott
Johan Scott
Johan Scott

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHAN SCOTT (född 1953): Utan titel, signerad och daterad J. Scott -89, tusch på polyesterfilm, ca 36x42 cm

PROVENIENS: Galleri Gunnar Olsson, Stockholm

778441

2020-06-02