Carl Waldemar Olson
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARL WALDEMAR OLSON (1864-1940), Landskap med kor, olja, sign och daterad -97, cm 61x42 cm
Proveniens: ur Svensk-Franska konstgalleriets auktion med Karl Nordströms kvarlåtenskap (Elsa Toffolis f. Nordströms samling)
778444
2020-06-02