Bockbord
2020-06-02
778448
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BOCKBORD, 17/1800-tal, furu, höjd 77, 144x75 cm
Omarbetat, senare skiva, slitage och sprickor