Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, stål och mässing, skivor i glas, på hjul, höjd 70, 70x42 cm

Slitage. Avskavd färg

778454

2020-06-01