Klubbat för:
1 500 EUR
Utropspris
2 000 EUR
BIRGER KAIPIAINEN, dekorationsfat, stengods, signerad BK Arabia Suomi, 1940-tal, diameter 46 cm
778457
2020-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här