Birger Kaipiainen dekorationsfat

Klubbat för:

1 500 EUR

Utropspris

2 000 EUR

BIRGER KAIPIAINEN, dekorationsfat, stengods, signerad BK Arabia Suomi, 1940-tal, diameter 46 cm

778457

2020-06-13