Bruno Mathsson, dagbädd, "Berlin 57"
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Berlin 57", dagbädd, brännstämplad "Firma Karl Mathsson, Värnamo, Sweden" daterad 1965, modellen formgiven 1957, höjd ca 44, ca 200x113 cm
madrass saknas, smärre slitage, märken
778458
2020-06-04