Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
HANS J WEGNER, karmstolar, 6 st, "PP68", massiv teak, Danmark, sits i konstläder, sitthöjd 44 cm
Bruksslitage, repor, märken
778474
2020-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här