Hans J Wegner stolar

Hans J Wegner stolar
Hans J Wegner stolar
Hans J Wegner stolar
Hans J Wegner stolar
Hans J Wegner stolar
Hans J Wegner stolar
Hans J Wegner stolar
Hans J Wegner stolar
Hans J Wegner stolar
Hans J Wegner stolar
Hans J Wegner stolar
Hans J Wegner stolar

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

HANS J WEGNER, karmstolar, 6 st, "PP68", massiv teak, Danmark, sits i konstläder, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage, repor, märken

778474

2020-06-02