Leksaksbilar

Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEKSAKSBILAR, 1950/70-tal, ca 30 dlr, bl.a Tekno, Tonka, Taiyo m.m, aluminium, plåt, metall

Varierande skick bruksslitage

778481

2020-06-01