Björn Rosendal Blandteknik

Björn Rosendal Blandteknik
Björn Rosendal Blandteknik
Björn Rosendal Blandteknik
Björn Rosendal Blandteknik
Björn Rosendal Blandteknik
Björn Rosendal Blandteknik

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BJÖRN ROSENDAL (1923-2016): Blandteknik, dubbelsidig, en sida betitlad "Sommar", monogramsignerad R, betitlad samt daterad 1958 på etikett a tergo, blanteknik på pannå, ca 73x60 cm

778482

2020-06-06