Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LEKSAKSBIL, "Ryckmobil", ANA AB, AB Nyköpings Automobilfabrik, 1940-tal, lackerad aluminium, längd ca 30 cm
Bruksslitage
778492
2020-06-01
Gör en kostnadsfri värdering här