Ljuskrona sk Hagamodell

Ljuskrona sk Hagamodell
Ljuskrona sk Hagamodell
Ljuskrona sk Hagamodell
Ljuskrona sk Hagamodell
Ljuskrona sk Hagamodell
Ljuskrona sk Hagamodell
Ljuskrona sk Hagamodell
Ljuskrona sk Hagamodell
Ljuskrona sk Hagamodell
Ljuskrona sk Hagamodell

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, sk Hagamodell, för 4 ljus, stomme i mässing, invändigt elektrifierad, behängd med prismor, höjd ca 70, diameter 42 cm

slitage

778498

2020-06-06