912 - Polermaskin för knivar 1800-tal

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POLERMASKIN för knivar, trä, gjutjärn, Spong & Co, London, England, ca 1900, höjd ca 40 cm

Bruksslitage

778508

2020-08-22