915 - Glassmaskiner 1950-tal

915 - Glassmaskiner 1950-tal
915 - Glassmaskiner 1950-tal
915 - Glassmaskiner 1950-tal
915 - Glassmaskiner 1950-tal
915 - Glassmaskiner 1950-tal
915 - Glassmaskiner 1950-tal
915 - Glassmaskiner 1950-tal
915 - Glassmaskiner 1950-tal
915 - Glassmaskiner 1950-tal
915 - Glassmaskiner 1950-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

800 SEK

GLASSMASKINER, 2 st, Husqvarna Reliance, trä, gjutjärn och smide, höjd ca 40 cm, Smarzlik, bemålad plåt, gjuten lättmetall, höjd ca 28, omkring 1900-talets mitt

Bruksslitage

778516

2020-08-22