1783 - Väggklocka jugend
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
800 SEK
VÄGGKLOCKA, jugend, bemålat trä, dekorerad urtavla / front i porslin, mekaniskt urverk, märkt GB, 1900-talets första hälft, ca 50 x 23 cm
Bruksspår, smärre nagg, SAV garanterar ej funktionen
778528
2020-08-23