1783 - Väggklocka jugend

1783 - Väggklocka jugend
1783 - Väggklocka jugend

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

VÄGGKLOCKA, jugend, bemålat trä, dekorerad urtavla / front i porslin, mekaniskt urverk, märkt GB, 1900-talets första hälft, ca 50 x 23 cm

Bruksspår, smärre nagg, SAV garanterar ej funktionen

778528

2020-08-23