Acke Hallgren oljemålning

Acke Hallgren oljemålning
Acke Hallgren oljemålning
Acke Hallgren oljemålning
Acke Hallgren oljemålning
Acke Hallgren oljemålning
Acke Hallgren oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

2 000 SEK

ACKE HALLGREN (1885-1940): Norderport Visby, signerad och daterad A. Hallgren -33, olja på duk, ca 51x65 cm

Enstaka mindre färgbortfall

778537

2020-06-01