917 - Mortel sten

917 - Mortel sten
917 - Mortel sten
917 - Mortel sten
917 - Mortel sten
917 - Mortel sten
917 - Mortel sten
917 - Mortel sten
917 - Mortel sten

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

800 SEK

MORTEL, sten, med 2 stötar varav 1 vändbar samt gammal kanonkula i järn för senapsfrön, 1900-talets första hälft, höjd ca 21, Ø 25 cm

Bruksslitage

778544

2020-08-22