Vaser bla Just Andersen / GAB

Vaser bla Just Andersen / GAB
Vaser bla Just Andersen / GAB
Vaser bla Just Andersen / GAB
Vaser bla Just Andersen / GAB
Vaser bla Just Andersen / GAB
Vaser bla Just Andersen / GAB

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

VASER, 3 st, 1920/30-tal, nysilver, klotvas av Just Andersen för GAB höjd 18 cm, pokalvas höjd 27 cm, liten vas märkt "BHE" höjd 19 cm

Innervas i glas till klotvas medföljer (med spricka)

Några bucklor, mindre lagning av pokalvas

778550

2020-06-07