Vaser bla Just Andersen / GAB
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
VASER, 3 st, 1920/30-tal, nysilver, klotvas av Just Andersen för GAB höjd 18 cm, pokalvas höjd 27 cm, liten vas märkt "BHE" höjd 19 cm
Innervas i glas till klotvas medföljer (med spricka)
Några bucklor, mindre lagning av pokalvas
778550
2020-06-07