Kimmo Kaivanto litografi

Kimmo Kaivanto litografi
Kimmo Kaivanto litografi
Kimmo Kaivanto litografi
Kimmo Kaivanto litografi
Kimmo Kaivanto litografi
Kimmo Kaivanto litografi
Kimmo Kaivanto litografi
Kimmo Kaivanto litografi

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

300 EUR

KIMMO KAIVANTO (1932-2012) "Romeo", signerad samt daterad -93, litografi, numrerad 58/90, bildyta 62x85 cm

778568

2020-06-13