Serveringsvagn
2020-06-07
778598
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SERVERINGSVAGN, stomme i ek, kakelplattor med målad dekor, ribbad tidningshylla, signerad KA, daterad -56, länfd 67, bredd 52, höjd 59 cm
Bruksspår, lagningar på tidningshylla