Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

SERVERINGSVAGN, stomme i ek, kakelplattor med målad dekor, ribbad tidningshylla, signerad KA, daterad -56, länfd 67, bredd 52, höjd 59 cm

Bruksspår, lagningar på tidningshylla

778598

2020-06-07