Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
SERVERINGSVAGN, stomme i ek, kakelplattor med målad dekor, ribbad tidningshylla, signerad KA, daterad -56, länfd 67, bredd 52, höjd 59 cm
Bruksspår, lagningar på tidningshylla
778598
2020-06-07