Solstolar

Solstolar
Solstolar
Solstolar
Solstolar
Solstolar
Solstolar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOLSTOLAR, 2 st, 1900-talets mitt, betsade trästommar, sitsar och solskydd i tyg, fällbara och ihopfällbara

Fläckar, ställvis blekta, mindre skador, delivs senare spik

778599

2020-06-07