Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOLSTOLAR, 2 st, 1900-talets mitt, betsade trästommar, sitsar och solskydd i tyg, fällbara och ihopfällbara
Fläckar, ställvis blekta, mindre skador, delivs senare spik
778599
2020-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här