Alfred Collin

Alfred Collin
Alfred Collin
Alfred Collin
Alfred Collin

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

ALFRED COLLIN (1880-1944): Fiskebåt, signerad och daterad A. Collin 1923, olja på duk, ca 66x115 cm

778608

2020-06-06