Gunnera Zetterström oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Motiv från Kungsträdgården, signerad samt daterad 1945, olja på pannå

778609

2020-06-02