Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIEDESTAL, modern tillverkning, målad och förgylld, dekor av druvklasar, diameter 25 cm, höjd 115,5 cm.
Bruksslitage.
778614
2020-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här