Piedestal

Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTAL, modern tillverkning, målad och förgylld, dekor av druvklasar, diameter 25 cm, höjd 115,5 cm.

Bruksslitage.

778614

2020-06-08