Spelbord sengustaviansk stil

Spelbord sengustaviansk stil
Spelbord sengustaviansk stil
Spelbord sengustaviansk stil
Spelbord sengustaviansk stil
Spelbord sengustaviansk stil
Spelbord sengustaviansk stil
Spelbord sengustaviansk stil
Spelbord sengustaviansk stil
Spelbord sengustaviansk stil
Spelbord sengustaviansk stil
Spelbord sengustaviansk stil
Spelbord sengustaviansk stil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, sengustaviansk stil, 1900-talets början, fanerat med mahogny, halvmåneformad utfällbar skiva, höjd 71, längd 92, skivans bredd 45 cm, diameter 90 cm

Sprickor, slitage

778624

2020-06-01