Klarinett Noblet Paris

Klarinett Noblet Paris
Klarinett Noblet Paris
Klarinett Noblet Paris
Klarinett Noblet Paris
Klarinett Noblet Paris
Klarinett Noblet Paris
Klarinett Noblet Paris
Klarinett Noblet Paris
Klarinett Noblet Paris
Klarinett Noblet Paris
Klarinett Noblet Paris
Klarinett Noblet Paris

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KLARINETT, Noblet, Paris, modell N, ca 1960/70-tal, seriernummer B46030, trä samt vitmetall, medföljer väska, längd ca 67 cm

Klockstycket med spricka, bruksslitage

778634

2020-06-01