Pauli Partanen glasskulptur

Pauli Partanen glasskulptur
Pauli Partanen glasskulptur
Pauli Partanen glasskulptur
Pauli Partanen glasskulptur
Pauli Partanen glasskulptur
Pauli Partanen glasskulptur
Pauli Partanen glasskulptur
Pauli Partanen glasskulptur

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

400 EUR

GLASSKULPTUR, Pauli Partanen, signerad samt daterad 2011, flerfärgat glas, metallställning, höjd ca 47 cm

778668

2020-06-13