919 - Mixer och råsaftcentrifug

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

TURMIX, mixer med råsaftcentrifugtillsats, aluminium, lättmetall och glas, BRAUN råsaftcentrifug, bakelit, plast, lättmetall, gummi, 1950-tal höjder upp till ca 45 cm

Bruksslitage, SAV garanterar ej funktionen

778669

2020-08-22