Ljuskrona

Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, glas, 1900-talets mitt, sannolikt Italien, färgad glasmassa, 5 ljusamar, höjd 80, diameter 65 cm

Nagg

778691

2020-06-02