Karta 1600-tal

Karta 1600-tal
Karta 1600-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARTA, 1600-talets andra hälft, motiv med Chiles kustremsa, "Mar De Chili", bildmått 37x47 cm

778698

2020-06-02