Kalkar silver

Kalkar silver
Kalkar silver
Kalkar silver
Kalkar silver
Kalkar silver
Kalkar silver
Kalkar silver
Kalkar silver
Kalkar silver
Kalkar silver

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KALKAR, 1 par+1, silver, varav en invändigt förgylld, en stämplad Johan Sacklén Jönköping 1815, höjd 8-12,5 cm, vikt 122 cm

Mindre med skador

778704

2020-06-01