Fernandez Arman litografi

Fernandez Arman litografi
Fernandez Arman litografi
Fernandez Arman litografi
Fernandez Arman litografi
Fernandez Arman litografi
Fernandez Arman litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Komposition med violin, signerad Arman, färglitografi, 59/125, ca 65x49 cm

ej examinerad ur ram

778705

2020-06-07