922 - Stegstol 1800-/1900-tal

922 - Stegstol 1800-/1900-tal
922 - Stegstol 1800-/1900-tal
922 - Stegstol 1800-/1900-tal
922 - Stegstol 1800-/1900-tal
922 - Stegstol 1800-/1900-tal
922 - Stegstol 1800-/1900-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STEGSTOL, furu, björkimiterande bemålning, 1800-/1900-tal, sitthöjd ca 49, steghöjd 100 cm

Slitage, färgbortfall, ostadig

778711

2020-08-22