923 - Matgrupp från fartyg

923 - Matgrupp från fartyg
923 - Matgrupp från fartyg
923 - Matgrupp från fartyg
923 - Matgrupp från fartyg
923 - Matgrupp från fartyg
923 - Matgrupp från fartyg

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATGRUPP avsedd för marint bruk, massiv mahogny / mahognyfaner, bestående av matbord och 4 karmstolar, matbordet har uppfällbara sidor (för blåsväder) och stolarna har vändbara dynor med en sommar- och en vintersida, rotting respektive skinn, bordshöjd 74, 92 x 92, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage

778722

2020-08-22