923 - Matgrupp från fartyg
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATGRUPP avsedd för marint bruk, massiv mahogny / mahognyfaner, bestående av matbord och 4 karmstolar, matbordet har uppfällbara sidor (för blåsväder) och stolarna har vändbara dynor med en sommar- och en vintersida, rotting respektive skinn, bordshöjd 74, 92 x 92, sitthöjd 44 cm
Bruksslitage
778722
2020-08-22