Picknicklåda

Picknicklåda
Picknicklåda
Picknicklåda
Picknicklåda
Picknicklåda
Picknicklåda
Picknicklåda
Picknicklåda
Picknicklåda
Picknicklåda

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PICKNICKLÅDA, 1900-talets mitt, "Sirram", England, plastdetaljer

Slitage samt odör

778724

2020-06-02