RAFAEL FERRER

RAFAEL FERRER
RAFAEL FERRER
RAFAEL FERRER
RAFAEL FERRER
RAFAEL FERRER
RAFAEL FERRER

Klubbat för:

3 400 SEK

4 000 SEK

RAFAEL FERRER (USA, född 1933): Utan titel, signerad, daterad och numrerad R. Ferrer, 1980, #13, oljekrita på papper, 76x56 cm

778725

2020-06-02