Klubbat för:
3 400 SEK
4 000 SEK
RAFAEL FERRER (USA, född 1933): Utan titel, signerad, daterad och numrerad R. Ferrer, 1980, #13, oljekrita på papper, 76x56 cm
778725
2020-06-02