Silverbestick Olga

Silverbestick Olga
Silverbestick Olga
Silverbestick Olga
Silverbestick Olga

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BESTICK, 62 dlr, silver, GAB, Stockholm 1900-talets mitt, modell Olga, bestående av: 9 bordsgafflar, 12 bordsknivar, 16 smörgåsgafflar, 18 smörgåsknivar, smörkniv, 5 teskedar, vikt exkl. knivar ca 814 g

Slitage

778735

2020-06-02