Silverbestick Olga
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BESTICK, 62 dlr, silver, GAB, Stockholm 1900-talets mitt, modell Olga, bestående av: 9 bordsgafflar, 12 bordsknivar, 16 smörgåsgafflar, 18 smörgåsknivar, smörkniv, 5 teskedar, vikt exkl. knivar ca 814 g
Slitage
778735
2020-06-02