925 - Tehuva pärlbroderad 1800-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TEHUVA, med pärlbroderier, 1800-tal, ca 17 x 39 cm

PROVENIENS: Birger Norén

Bruksslitage

778753

2020-08-22