Bokskåp 1800-tal

Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOKSKÅP, 1800-talets slut, nyrenässans, mahognyfanér, beslag i mässing, dekor av kannelerade pilastrar, höjd 200, 100x58 cm

Repor, slitage, fläckar, smärre avslag

778757

2020-06-02