Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BOKSKÅP, 1800-talets slut, nyrenässans, mahognyfanér, beslag i mässing, dekor av kannelerade pilastrar, höjd 200, 100x58 cm
Repor, slitage, fläckar, smärre avslag
778757
2020-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här