Stol

Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STOL, "Florida", AB Bröderna Wigells stolfabrik, 1900-talets andra hälft, vitlackerad, sitthöjd ca 45 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

778761

2020-06-02