Sengustaviansk chiffonje

Sengustaviansk chiffonje
Sengustaviansk chiffonje
Sengustaviansk chiffonje
Sengustaviansk chiffonje
Sengustaviansk chiffonje
Sengustaviansk chiffonje
Sengustaviansk chiffonje
Sengustaviansk chiffonje
Sengustaviansk chiffonje
Sengustaviansk chiffonje
Sengustaviansk chiffonje
Sengustaviansk chiffonje
Sengustaviansk chiffonje
Sengustaviansk chiffonje
Sengustaviansk chiffonje
Sengustaviansk chiffonje

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHIFFONJÉ, sengustaviansk, omkring år 1800, mahgonyfanér, beslag i mässing, kalkstensskiva, höjd 121, 115x59 cm

Skador, slitage

778773

2020-06-02