Kai Kristiansen stolar 4 st

Kai Kristiansen stolar 4 st
Kai Kristiansen stolar 4 st
Kai Kristiansen stolar 4 st
Kai Kristiansen stolar 4 st
Kai Kristiansen stolar 4 st
Kai Kristiansen stolar 4 st
Kai Kristiansen stolar 4 st
Kai Kristiansen stolar 4 st
Kai Kristiansen stolar 4 st
Kai Kristiansen stolar 4 st

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KAI KRISTIANSEN, stolar, 4 st, "Pige/T21", 1900-talets mitt, teak, klädda William Morris kretong "Golden Lily", sitthöjd 43 cm

Bruksslitage

778809

2020-06-02