766 - Örngott tidigt 1900-tal

766 - Örngott tidigt 1900-tal
766 - Örngott tidigt 1900-tal
766 - Örngott tidigt 1900-tal
766 - Örngott tidigt 1900-tal
766 - Örngott tidigt 1900-tal
766 - Örngott tidigt 1900-tal
766 - Örngott tidigt 1900-tal
766 - Örngott tidigt 1900-tal

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÖRNGOTT, ca 55-60 st, bomull / halvlinne, olika storlekar, dekorer och monogram, 1900-talets första hälft

778810

2020-08-22