Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BADKARSSOFFA, Georg III, 1700-tal, England, mahogny, skuren dekor, röd sidenklädsel, välvd fron, längd 200, sitthöjd 47 cm
Orangrepp, slitage, skador
778815
2020-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här