Soffa 1700-tal

Soffa 1700-tal
Soffa 1700-tal
Soffa 1700-tal
Soffa 1700-tal
Soffa 1700-tal
Soffa 1700-tal
Soffa 1700-tal
Soffa 1700-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BADKARSSOFFA, Georg III, 1700-tal, England, mahogny, skuren dekor, röd sidenklädsel, välvd fron, längd 200, sitthöjd 47 cm

Orangrepp, slitage, skador

778815

2020-06-02