767 - Överlakan tidigt 1900-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÖVERLAKAN, 15 st, bomull / halvlinne, olika storlekar, dekorer och monogram, 1900-talets första hälft, medföljer ett påslakan

778816

2020-08-22