768 - Underlakan tidigt 1900-tal

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

800 SEK

UNDERLAKAN, 30 st, bomull / halvlinne, olika storlekar, dekorer och monogram, 1900-talets första hälft

778836

2020-08-22